How To Start The First Body Paragraph In An Essay First Year College Experience Essay Conclusions Equally Well Summary Which Best Describes Or Identifies Elements Of An Effective Thesis Statement Song Of Roland Introduction Summary

Bezpieczeństwo małych dzieci

przez Marek Wyrzychowski

Rodzicom często przebywającym z dala od domu naprzeciw wyszła firma APA z systemem Vision Baby. To nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa dzieci, które pozwala na zdalny monitoring losów ich pociech.


– Problem opieki nad dzieckiem dotyka coraz większą część młodych rodzin, gdyż rodzice w pogoni za przysłowiowym „chlebem” zostają często w pracy po godzinach lub spędzają dużo czasu poza domem z powodu nawet kilkudniowych wyjazdów służbowych. Większość z nich nie ma możliwości pozostawienia swojej pociechy u cioci lub dziadków i zmuszeni są do szukania niani. Niestety znalezienie dobrej niani nie jest proste i nawet agencje specjalizujące się w rekrutacji i odpowiednim doborze opieki dla dzieci nie są w stanie zagwarantować, że dana osoba będzie dobrze spełniała powierzone jej zadania. Tu z pomocą przychodzi Vision Baby, które pozwala zarówno na zdalne obcowanie z naszym maluszkiem, jak i na przykład zapewnia podgląd pracy niani – powiedział Wojciech Trojan, dyrektor zarządzający firmy APA.

Vision Baby zapewnia rodzicom pełny monitoring poczynań dziecka oraz otoczenia, w którym przebywa. Istotną cechą jest możliwość manualnego lub automatycznego nagrywania obrazu (w formie filmu lub zdjęć). Dzięki temu i wykrywaniu ruchu pociechy, cały system może pełnić rolę zaawansowanej, elektronicznej niani, która uwieczni pierwsze kroki malucha, czy pozwoli sprawdzić co tak naprawdę nabroił.

Nagrane materiały są gromadzone chronologicznie na intuicyjnie obsługiwanej „listwie czasu”. Możliwość ciągłego podglądu na żywo poprzez łącze internetowe z praktycznie dowolnego miejsca na świecie docenią osoby często podróżujące, które za pomocą notebooka, a nawet smartfona mają szansę obcować ze swym dzieckiem. Dodatkową funkcją, mogącą zapewnić moc wzruszeń całej rodzinie, jest zapis zdjęć, które można w łatwy sposób posegregować w chronologicznych galeriach.

Mogą Cię również zainteresować