Good Book Report Books 10th Grade Resume Profile Samples For Human Resources Stagecraft Essay Creative Ways To Start College Essays

Bain & Company wybrała Warszawę

przez Natalia Myszkowska

Bain & Company, jedna z najbardziej prestiżowych firm konsultingowych na świecie, otwiera kolejne biuro w Europie. Nowa lokalizacja ma zapewnić lepszy poziom obsługi obecnych oraz nowych klientów firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

źródło: flickr.comźródło: flickr.com

Bain & Company oficjalnie rozpoczyna działalność operacyjną w Warszawie, która stanowić będzie centralę dla firmy w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowo otwarte biuro, będące 21 placówką w Europie i 48 na świecie, jest odpowiedzią na stabilny wzrost gospodarczy Polski oraz wzrost znaczenia kraju na świecie. W swoich strukturach Bain już dziś zatrudniania ponad 30 konsultantów z krajów CEE, a otwarcie biura w Warszawie ma zapewnić obsługę obecnych i nowych klientów na najwyższym poziomie.

– Polska jest szóstą co do wielkości i jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Stabilny rozwój Polski oraz sąsiednich krajów stwarza możliwości na wykorzystanie doświadczenia i wiedzy Bain – mówi Bob Bechek, dyrektor zarządzający w Bain & Company na świecie. – Będziemy kontynuować naszą działalność doradczą dla firm w regionie CEE nastawionych na wzrost i rozwój dodaje Bechek.

Od ponad czterdziestu lat Bain pomaga klientom w osiąganiu trwałej i wyraźnej poprawy wyników ich działalności. Obecnie obsługuje ponad dwie trzecie firm z różnych branż należących do grupy tzw. Global 500, jak również regionalnych i narodowych liderów oraz zdecydowaną większość funduszy private equity. Przeważająca liczba projektów Bain realizowana jest w ramach kontynuacji długoterminowych relacji z klientami. Firma wyróżnia się także podejściem do wynagrodzenia za projekty, którego część jest uzależniana od osiągniętych wyników prac na rzecz klienta.

Jacek Poświata, posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w konsultingu, został dyrektorem zarządzającym Bain & Company Polska/CEE. Bain już od dekady realizuje projekty w tym regionie, towarzysząc klientom w podejmowaniu najważniejszych decyzji z zakresu strategii, organizacji, fuzji i przejęć oraz w działaniach i strategiach IT. – Nasze lokalne zespoły współpracują z polskimi i regionalnymi klientami doradzając firmom w złożonych problemach biznesowych. Wspieramy firmy z sektora przemysłowego oraz dóbr konsumpcyjnych, a także aktywnie współpracujemy z instytucjami finansowymi, funduszami private equity, branżą telekomunikacyjną, energetyczną oraz produkcyjną – mówi Poświata. – Siła i elastyczność polskiej gospodarki stwarzają nieograniczone możliwości dla naszych klientów – dodaje Olivier Marchal, dyrektor zarządzający w Bain & Company Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. – Głęboko wierzymy w sukces Bain w Polsce i w całym regionie – dodaje Marchal.

Mogą Cię również zainteresować