Way Home By Libby Hathorn Book Review Abstract Examples For Scientific Research Papers Dot Net Assignments Coursework In Phd Banasthali University Business Plan Template Websites Cheap Dissertation Proposal Ghostwriters For Hire Au

Artur Rdzonek wystąpi w NETWORK TV!

przez Piotr Hoffmann

„Wielu ludzi ma świetne predyspozycje do tego, żeby zrobić coś dużego, ale nie osiągają sukcesu, bo za wcześnie rezygnują!” – twierdzi Artur Rdzonek, niekwestionowana gwiazda biznesu MonaVie. Teraz będzie nas edukował w NETWORK TV.

„Sport nauczył mnie pewnej postawy, która przydaje mi się teraz w biznesie. Mam takie wynikające z obserwacji porównanie, bo wielu moich kolegów, którzy byli wręcz wirtuozami na boisku, nic nie osiągnęli. Czegoś im brakowało. Tej wytrwałości, o której często mówimy teraz w MLM” – takie m.in. spostrzeżenie przekazał nam Artur Rdzonek w ostatnim wywiadzie dla „Network Magazynu”. Dlaczego w pewnym momencie życia wszystkie karty postawił na marketing sieciowy? Jak zbudował swój biznes i jakie czynniki zadecydowały o tym, że akurat w branży MLM osiągnął mistrzostwo?

Wszystkiego dowiemy się na NETWORKIO – jedynym portalu społecznościowym dla sektora DS/MLM. Już 23 lipca 2014 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu Networkio.eu w webinarze zatytułowanym Sprawdzona recepta na sukces w MLM” będzie nas edukował sam Artur Rdzonek!

Zapamiętaj: 23 lipca 2014 roku, godz. 20:00 na portalu www.networkio.eu wykład Artura Rdzonka pod tytułem „Sprawdzona recepta na sukces w MLM”. Takie rzeczy wyłącznie w NETWORK TV!

ReklamaReklama

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem portalu Networkio.eu a 23 lipca 2014 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą, po zalogowaniu się na portalu, przejdziesz do wykładu Sprawdzona recepta na sukces w MLM” Artura Rdzonka. Przypominamy, że nad najwyższą jakością techniczną webinaru czuwa StreamOnline Sp. z o.o. – właściciel marki Szkolenia.TV. Ku chwale branży!

Mogą Cię również zainteresować