Sports Cover Letter For College Scholarship Essay About Yourself Examples Of Similes Creative Writing How To Teach In The Classes For Youth Near Me Salvation Is God's Greatest Gift To Humans Essay Top Dissertation Proposal Writing For Hire Uk

Amway i Raypath pomagają w walce z koronawirusem

przez Piotr Hoffmann

Firmy reprezentujące branżę DS/MLM reagują na pilne potrzeby przedsiębiorstw i instytucji zajmujących się walką z epidemią COVID-19. W ciekawy sposób, za pomocą swoich unikalnych produktów, angażują się np. dwie znane spółki – Amway i Raypath International.

Produkty przekazane przez Raypath InternationalProdukty przekazane przez Raypath International

Światowa Organizacja Zdrowia oraz wielu innych, niezależnych specjalistów zajmujących się tematyką koronawirusa COVID-19, zidentyfikowali zdrową higienę rąk jako kluczową strategię zapobiegania chorobom i rozprzestrzenianiu się zarazków. Gdy mydło i woda nie są łatwo dostępne, dezynfekcja rąk jest na drugim miejscu, jednak dziś z wiadomych względów producenci nie mogą nadążyć za opieką zdrowotną i potrzebami konsumentów.

Firma Amway zareagowała na pilną potrzebę lokalnego oddziału Spectrum Health System przekazując swoje środki do dezynfekcji rąk w celu ochrony pracowników służby zdrowia obsługujących dynamicznie rosnącą populację pacjentów dotkniętych pandemią COVID-19. Dodatkowe, bardzo duże partie środków do dezynfekcji rąk Amway zostaną wysłane do lokalnych szpitali Kids Food Basket – wieloletniego, lokalnego partnera koncernu, który działa na rzecz wyeliminowania głodu wśród dzieci na całym świecie. Partnerstwo Amway z Kids Food Basket pomoże zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i wolontariuszy, którzy przygotowują posiłki dla potrzebujących dzieci i rodzin.

Powodzeniem cieszą się teraz również unikalne produkty firmy Raypath International. Uszlachetnione nanosrebrem w celu nadania im właściwości antybakteryjnych czyściki czy mydło, tudzież produkowane przez Raypath od niedawna wielokrotnego użytku maseczki kosmetyczne na twarz nasączone nanosrebrem, cieszą się wielkim zainteresowaniem klientów.

W kwestii organizowanych akcji charytatywnych wyróżnia się tutaj grupa Raypath Infinity, która regularnie dostarcza swoje produkty do różnego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji. W tym konkretnym przypadku szczególnie sprawdza się produkt Silver Water czyli woda z nanosrebrem. Jest to preparat o silnych właściwościach biostatycznych – hamowanie rozwoju mikroorganizmów i grzybów, który skutecznie redukuje świat drobnoustrojów i grzybów. Ostatnio liderzy z Raypath Infinity przekazali pakiety tego produktu m.in. do salonu samochodowego Ganinex Gazda Group oraz ratownikom medycznym.

Mogą Cię również zainteresować