Lester Thurow Essays On Poverty Ap Lang And Comp Synthesis Essay 2009 Toyota Resume With Salary History Environmental Compliance Cv Example Anoka Technical College Accuplacer Essay How To Write A Policy Speech

20-lecie Finclub International

przez Piotr Hoffmann

22 czerwca br. na terenie zamku oraz zamkowego parku w Lednicach na Południowych Morawach w Republice Czeskiej odbyły się uroczystości kulminacyjne obchodów 20-lecia firmy FINCLUB INTERNATIONAL. W uroczystościach wzięli udział partnerzy handlowi firmy z Finlandii oraz Włoch, a także 260 najaktywniejszych współpracowników Finclubu.

Imprezę zorganizowano z wielkim rozmachem, a jednocześnie zadbano o każdy drobny szczegół wchodzący w jej całość. Gospodarzem na zamku był dyrektor generalny mgr inż. Janusz Burawa, który witając zebranych powiedział: – Myślą przewodnią obchodów i całego roku jubileuszowego jest motto „ZDROWY BIZNES“. Nie tylko dlatego, że działamy w zakresie profilaktyki zdrowia, ale mamy również zdrowy i sprawiedliwy system wynagradzania. Promujemy produkty, poszukujemy nowych kontaktów, budujemy sieć konsumentów, informujemy i szkolimy swoich członków oraz współpracowników, organizujemy wykłady, spotkania czy pomiary diagnostyczne… Jestem przekonany, że dzięki tym wszystkim działaniom zachowamy filozofię Finclubu również dla dalszych pokoleń.

Dyrektor generalny przypomniał zebranym o tym, jak przed dwudziestu laty w miejscowości Wędrynia w czeskich Beskidach Jan Trojak wraz ze swoją żoną PhDr. Małgorzatą Trojak (obecnie prezydent), założyli FINCLUB. Nazwa firmy, jak mogłoby się wydawać, nie jest jednak związana z finansami, ale z Finlandią, ponieważ Finclub oferuje swoim klientom ponad 100 wysokiej jakości suplementów diety, które powstają z surowców pochodzących z czystej fińskiej przyrody i produkowane są przez znanego światowego producenta farmaceutycznego, fińską firmę Hankintatukku Oy z zachowaniem zasad GAP (Good Agricultural Practice) i GMP (Good Manufacturing Practice).

Finclub z małej, rodzinnej firmy rósł i rozwijał się, stał się przedsięwzięciem międzynarodowym, które obecnie działa w ośmiu krajach Europy Środkowej – w Czechach, na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech, w Austrii i Niemczech, w Rumunii oraz Chorwacji. Nieustannie rozszerza swój asortyment i zwiększa liczbę swoich członków. Jedną ze spółek FINCLUB INTERNATIONAL jest między innymi FINCLUB POLAND Sp. z o.o., która w roku 2014 obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny.

ReklamaReklama

Spółka FINCLUB POLAND kierowana przez dyrektora wykonawczego mgr inż. Tomasza Burawę sukcesywnie rozwija się i pomnaża zyski, nawet mimo nacierających fal kryzysu. W chwili obecnej oprócz stabilnej sieci współpracowników posiada dziesięć punktów ekspozycyjnych w największych miastach w Polsce, w tym dwa w stolicy. Dyrekcja wciąż jednak widzi ogromny potencjał i siłę swoich konsultantów w kontaktach z klientami.

Co stoi za sukcesem tej firmy? Zdaniem jej dyrektora wykonawczego w grę wchodzi kilka czynników, z kórych na pierwszym miejscu jest wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Świadczą o tym certyfikaty ISO lub TOP CZECH QUALITY, które otrzymał Finclub. Od stycznia bieżącego roku Finclub plus, a.s. – spółka matka, posiada międzynarodowy certyfikat ratingowy AAA®, który w Czechach otrzymało tylko 0,2% najlepszych firm.

Znaczącą oporą i gwarancją jest Gremium Lekarskie Finclubu, zrzeszające ponad dwa i pół tysiąca lekarzy z kilku krajów, którzy prowadzą działalność opiniotwórczą, szkoleniową i doradczą. Aktywni Finclubowicze mają możliwość korzystania z wielu promocji i motywacji. Co roku leci do Finlandii 30 najaktywniejszych konsultantów, którzy na miejscu mogą się przekonać o pochodzeniu oferowanych produktów. Również co roku liczna grupa aktywnych Finclubowiczów wyjeżdża nad morze lub korzysta z motywacyjnych nagród rzeczowych – samochody, komputery itp.

Z okazji 20-lecia Finclub wprowadził dodatkowe bonusy w planie kariery. Jak mówi dyrektor Finclub Poland: – Kluczowym czynnikiem dla firmy jest progresywny system sprzedaży multi level marketing. Jednak naszą największą siłą i mocą sprawczą, motorem napędowym są nasi członkowie, klienci i zwolennicy profilaktyki zdrowia. My zapewniamy wysokiej jakości produkty, serwis i specjalistyczne doradztwo. Mam nadzieję, że nadal wzrastać będzie liczba nowych marketingowców i sprzedawców. Cieszymy się na nowe wezwania, projekty, które wspólnie będziemy realizować. Chcemy być najlepszą firmą network marketingową z suplementami diety na rynkach Europy Środkowej. Mam nadzieję, że razem uda nam się osiągnąć najlepsze miejsca rankingowe w tej dziedzinie.

Natomiast dyrektor generalny podkreśla: – Możliwość uczczenia wspólnych dwudziestu lat ze swoimi najbliższymi i najaktywniejszymi współpracownikami z całej Europy Środkowej była fantastycznym przeżyciem. Jestem niezmiernie dumny ze wszystkich Finclubowiczów. Po latach solidnej pracy, wszyscy zasłużyliśmy na trochę zabawy. Tyle pozytywnej energii w jednym miejscu nie spotkałem nigdy. Zobowiązuje nas to do jeszcze większego wysiłku przy budowaniu strategii firmy na dalszą, wspólną, pełną sukcesów przyszłość. Z całego serca dziękuję za zaangażowanie, lojalność i współpracę. I życzę kolejnych owocnych lat z Finclubem, byśmy pewnym krokiem wspinali się na kolejne szczyty biznesu oraz razem kroczyli w pewną i stabilną przyszłość.

Mogą Cię również zainteresować